KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği Başkan Yardımcısı Fatma Yeşilkuş Birleşmiş Milletler Sürdürülebilirlik Elçisi Seçildi](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/5_2.jpg)
Akademi Derneği Başkan Yardımcımız Fatma Yeşilkuş, ülkemiz basınında dikkat çeken bir başarıya imza attı!
Yeşilkuş, dünyada yalnızca 100 kişinin kabul edildiği Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı Gençlik Girişimi kapsamında "Sürdürülebilirlik Elçisi" seçilmiştir. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Akademi Derneği Başkan Yardımcısı doktora öğrencisi 28 yaşındaki Fatma Yeşilkuş, Birleşmiş Milletler (BM) Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri kapsamında, 2012 yılında dönemin BM Genel Sekreteri Ban Ki-Moon tarafından kurulmuş olan “Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı Gençlik Girişimi” programına Sürdürülebilirlik Elçisi seçildi ve programın resmi internet adresinde ilan edildi.
2023 yılı için dünyadan sadece 100 kişinin seçildiği programa Elçi olarak kabul edilen Akademi Derneği Başkan Yardımcısı Fatma Yeşilkuş, "Akademi Derneği olarak bölgemiz ve ülkemiz için yarattığımız kamu değeri, bilimsel çalışmalarım ve sürdürülebilir bölgesel kalkınma ile ilgili tarafıma yöneltilen sorulara sunduğum çözüm önerileri göz önünde bulundurularak "Düşünce Lideri" kategorisinde "Sürdürülebilirlik Elçisi" seçilmiş bulunmaktayım. Birleşmiş Milletler çatısı altında, gelecek nesiller için sürdürülebilir bir dünyayı şekillendirmek adına dünya gençliğini harekete geçirmek amacıyla kurulan bu programa seçildiğim için büyük mutluluk duyuyorum" şeklinde konuştu.
Sabah gazetesi için lütfen tıklayınız.
IHA için lütfen tıklayınız.
Beyaz gazete için lütfen tıklayınız.
Dünya gazetesi için lütfen tıklayınız.