KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği Başkanı Onur Özbozkurt’tan MADO Yönetimine Önemli Ziyaret](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/16892.jpg)
Akademi Derneği Başkanı, akademisyen, yazar ve stratejist Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, Türkiye’yi dünyaya tanıtan en güçlü markalardan birisi olan Mado’nun Yönetim Kurulu’na ziyarette bulunarak ülke genelinde yoğun ilgi gören kitaplarını takdim etti.
Ülkemizin alanındaki dünya devi işletmesi Mado’nun Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Kanbur ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Kanbur’u Kahramanmaraş’ta ziyaret eden Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, “İçerisinde bir organizasyonun yönetiminde ön plana çıkan stratejileri kaleme aldığımız “Organizasyon Nasıl Yönetilir? İş’te Yönetim” kitabımızı, başarısını dünyaya kanıtlamış olan Mado Yönetimi’ne takdim etmekten onur duyuyor, ülkemizin ekonomik kalkınmasına ve istihdamına olan katkılarınız için sizlere teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
Başkan Özbozkurt ayrıca, Akademi Derneği’nin önemli projeleri hakkında Mado Yönetimi’ne bilgilendirmede bulundu. Mado Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Kanbur, Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt’a teşekkürlerini sunarak başarılı çalışmalarının devam etmesi temennisinde bulundu. Mado Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Kanbur ise Akademi Derneği’nin başarılı faaliyetlerini desteklemekten mutluluk duyacaklarını vurguladı.
Haberin tamamı için lütfen tıklayınız.