KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği İftarda Buluştu](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/sabah-1.png)
Akademi Derneği tarafından organize edilen iftar yemeğinde konuşan Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, derneğin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek "Gelecekte de yapacağınız faaliyetlerde her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz"dedi.
Akademi Derneği tarafından organize edilen iftar yemeğine Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Tarsus Müftüsü Ali Can, Akademi Derneği üyelerinden Tarsus Müze Müdürü Doğukan Bekir Alper, iş insanları Hasan Şemsi, Mustafa Onur Ateş ile Dr. Öğr. Üyesi Ayhan Cankut'un da yer aldığı çok sayıda üye katıldı.
ÇALIŞMALARINIZI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ
İftarda konuşan Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu Akademi Derneği'nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek "Ülkemiz, bölgemiz ve kentimiz için gerçekleştirdiğiniz her bir çalışma için sizleri tebrik ediyoruz. Gelecekte de yapacağınız faaliyetlerde her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Bu iftar yemeğinde sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum" dedi.
DERNEĞİN ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ VERDİ
Akademi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt yaptığı konuşmada derneğin ulusal ve uluslararası düzeyde başarılarına dikkat çekerek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Özbozkurt "Kuruluşumuzdan bugüne kadar başta kadınlar ve öğrenciler olmak üzere bini aşkın vatandaşımıza ücretsiz eğitim verdik. Bu süreçte üyelerimiz ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza attı. Başkan Yardımcımız Birleşmiş Milletler sürdürülebilirlik elçisi seçildi. Üyelerimiz son bir senede 400'den fazla ulusal ve uluslararası Tv kanalına canlı yayınla katıldı Yerel, ulusal ve uluslararası basında gündemi değerlendirmek suretiyle kamuyu aydınlattı. Bununla birlikte, bilimsel anlamda çok önemli bir başarıya daha imza attık. Akademi Derneği çatısı altında kurmuş olduğumuz Uluslararası Akademi Dergisi (International Journal of Academy) ile Mersin'in tarihinde ilk defa STK'lara ait bilimsel bir dergisinin olmasını sağladık. Dergimizin bilim kurullarında ABD'den Avrupa ülkelerine, alanında tanınmış bilim insanları bulunuyor." dedi.
Haberin devamını okumak için lütfen tıklayınız.