KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği, Tarsus'un Kültürünü ve Tarihini Tanıtmayı Hedefliyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/img-8329.jpg)
Akademi Derneği Başkanı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, Tarsus ilçesinin kültürel ve tarihsel zenginliğini daha fazla tanıtmayı hedeflediklerini belirtti.
Özbozkurt, yazılı açıklamasında, ilçeyi dünyada tanıtmak, sosyal, kültürel ve akademik alanlara da katkı sağlamak için çalışmaları yoğunlaştırdıklarını kaydetti.
İlçenin, 10 bin yıllık tarihe sahip olduğunu aktaran Özbozkurt, "Tarsus'un gerek ulusal ve gerekse de uluslararası platformda en iyi şekilde tanıtılması için her türlü fedakarlığı göstereceğiz. Akademi Derneği olarak Tarsus'u her platformda öne çıkarmak, kültürel ve tarihsel zenginliğini tanıtarak gelecek kuşaklara aktarmak istiyoruz." ifadesini kullandı.
Özbozkurt, Tarsus'un daha fazla tanıtılması için hazırladıkları ulusal ve uluslararası projeleri de hayata geçireceklerini sözlerine ekledi.
Haberin tamamı için lütfen tıklayınız.