KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği ve TEDi Eğitim Danışmanlık Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/12703.jpg)
Akademi Derneği Başkanı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ve TEDi Eğitim Danışmanlık Şirketi Genel Müdürü Ümit Ünker, birçok alanda gerçekleştirecekleri ortak proje için iş birliği protokolü imzaladı.
Divan Otel’de gerçekleştirilen iş birliği protokolü imza töreninde konuşan Başkan Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, “Akademi Derneği olarak, gerek çevrimiçi gerekse yüz yüze eğitimlerin ve seminerlerin düzenlenmesi, eğitimlerde başarılı olan bireylerin sınavlara tabi tutularak katılım belgesinin düzenlenmesi, yetişkin eğitimi alanında yetkinliği yüksek yeni eğitmen adaylarının yetiştirilmesi, ev gençleri ve geleceğin mesleklerine yönelik videolu eğitimlerin hazırlanması, ödül programlarının düzenlenmesi gibi birçok alandaki projenin hayata geçirilmesi maksadıyla TEDi Eğitim Danışmanlık Şirketi ile imzaladığımız bu önemli iş birliği protokolünün hayırlara vesile olmasını diliyoruz” dedi.
TEDi Eğitim Danışmanlık Şirketi Genel Müdürü Ümit Ünker ise, “Türkiye’nin önde gelen danışmanlık şirketlerinden birisi olarak, büyük yatırımlarla kurduğumuz ve eğitimlerimizde kullandığımız özel bir yazılımı Akademi Derneği’ne açıyoruz. Böylece, Akademi Derneği’nin kıymetli eğitimcileri ve şirketimizin uzman kadrosuyla birlikte, kadınlar, ev gençleri ve öğrenciler başta olmak üzere, kontenjan dahilinde başvuran bireylere bu özel yazılım üzerinden eğitimler veriyor olacağız. Akademi Derneği gibi güçlü bir STK ile iş birliği içerisinde olmak bizler için büyük bir anlam taşıyor” şeklinde konuştu.
Haberin tamamı için lütfen tıklayınız.