KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Depremzede Öğrencilere Eğitim Desteği](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/111_13.png)
Asrın felaketinden sonra Sivil Toplum Kuruluşları'nın deprem bölgelerine yardımları devam ediyor. Bu kapsamda Akademi Derneği daha önce sağladığı nakit yardımların yanı sıra üniversite sınavına hazırlanan depremzede öğrencilerin eğitim sürecine de katkı sunacağını açıkladı.
Akademi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, "Türkiye'nin önde gelen sanatçıları, oyuncuları ve sporcularının da desteklediği kampanyamız çok geniş bir kitleye ulaştı. Ülkemizin dört bir yanından hayırsever milletimiz kitap bağışlarında bulundular. Üyelerimizle beraber büyük bir özveriyle her bir öğrencimizin alanını ve taleplerini ayrı ayrı göz önünde bulundurarak kitap setlerini ve kırtasiye ihtiyaçlarını özenle hazırladık. Hazırladığımız setlerin bir bölümünü Türkiye'nin çeşitli bölgelerine yerleşmek durumunda kalan öğrencilerimize kargoyla gönderdik. Diğer önemli bir bölümünü ise depremzede gençlerimizi tek tek ziyaret ederek Hatay ve Mersin'de kendilerine teslim ettik ve gençlerimizin diğer taleplerini de dinledik" dedi.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.