KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Onur Özbozkurt’tan Ümit Ünker’e Onursal Üyelik](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/57729.jpg)
Akademi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, ünlü yazar, eğitmen ve sanatçı Ümit Ünker’e onursal üyelik belgesini takdim etti.
Divan Oteli’nde gerçekleştirilen törende konuşan Doç. Dr. Özbozkurt, Akademi Derneği’ne sağladığı manevi katkı ve bilim ile sanatın gelişmesindeki gayretleri dolayısıyla Ünker’e teşekkürlerini sundu. Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, “Bilim, sanat ve eğitime katkı sağlayan önemli isimleri Akademi Derneği çatısı altında buluşturarak büyük başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Derneğin ilk onursal üyelik unvanını tevcih etmekten mutluluk duyuyorum” dedi. Ümit Ünker de başarılarının akademik dünyada da takdir görmesinin kendisi için büyük bir onur olduğunu dile getirdi.
Haberin tamamı için lütfen tıklayınız.