KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Üniversiteye Hazırlanan Depremzede Öğrenciler İçin Kitap Kampanyası](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/img-8400.jpg)
Mersin'in Tarsus ilçesinde, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen üniversite sınavlarına hazırlanan gençler için Türkiye genelinde hazırlık kitabı bağış kampanyası başlatıldı.
Akademi Derneği Başkanı Onur Başar Özbozkurt, yaptığı yazılı açıklamada, vatandaşların ve Türkiye’nin geleceği olan gençlerin yanında olmaya devam ettiklerini belirtti.
Üniversiteye hazırlanan depremzede gençler için hazırlık kitabı kampanyası başlattıklarını ifade eden Özbozkurt, 12 Mart'a kadar devam edecek kampanyaya hereksin desteğini beklediklerini kaydetti.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız.