KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği Başkan Yardımcımız Fatma Yeşilkuş, Lisansüstü Eğitim Hakkında Her Şey Başlıklı Eğitim Verdi](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/meet-ofy-isqv-hnz-google-chrome-10-08-2023-17_54_00-1.png)
Birleşmiş Milletler Sürdürülebilirlik Elçisi, Akademi Derneği Başkan Yardımcısı Fatma Yeşilkuş, Lisansüstü Eğitim Hakkında Her Şey başlıklı eğitim düzenledi.
Eğitimde lisansüstü eğitimin amaçları ve katkılarına değinen Başkan Yardımcımız, aynı zamanda her bir lisansüstü programı detaylı bir şekilde açıkladı ve adaylara yönlendirici tavsiyelerde bulundu. Yeşilkuş ayrıca bu eğitimleri hem güz hem de bahar olmak üzere senede iki kez düzenleyeceklerinin de bilgisini verdi.