KURUMSAL
SON DUYURULAR
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 202415 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024Depremin yaşandığı ilk günden itibaren gerçekleştirdiğimiz yardımların yanı sıra ülkemizin geleceği olan gençlerimizin eğitim süreçlerinin kesintiye uğramaması için hızlıca aksiyon almıştık. Çünkü böyle bir ihtiyacın ortaya çıkacağını öngörmüştük ve güçlü bir organizasyonla ülke genelinde kitap destek kampanyasını başlattık.
Büyük bir özveriyle her bir öğrencimizin alanını ve taleplerini ayrı ayrı göz önünde bulundurarak kitap setlerini ve kırtasiye ihtiyaçlarını özenle hazırladık.
Ve nihayetinde kitaplarımızın bir bölümünü oluşturan binlerce kitap gençlerimizle buluşmaya başladı.
Yine kitaplarımızın önemli bir bölümünü ise gençlerimize Akademi Derneği olarak kendilerini tek tek ziyaret etmek suretiyle bizzat teslim ettik ve gençlerimizin taleplerini almaya devam ettik.
Bu süreçte teşekkür edeceğimiz o kadar çok emek gösteren var ki, nitekim onlar için ayrıca teşekkür mesajımızı paylaşıyor olacağız.
İyi ki varsınız...