KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği İftarda Buluştu](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/_dsc5809-min.jpg)
Akademi Derneği tarafından organize edilen iftar yemeği Yıldırımlar Otantik Restaurant’ta gerçekleştirildi.
İftar yemeği programına Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Tarsus Müftüsü Ali Can, Akademi Derneği üyelerinden Tarsus Müze Müdürü Doğukan Bekir Alper, bölgenin tanınmış iş insanları Berdan Cıvata Kurucusu Hasan Şemsi ve Ateşler Bakliyat yöneticisi Mustafa Onur Ateş ile Dr. Öğr. Üyesi Ayhan Cankut’un da bulunduğu birçok üye katıldı.
Gerçekleştirdikleri iftar programında konuşan Akademi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, “Bu güzel akşamda, sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Kadir gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, ülkemize ve tüm insanlığa huzur, hoşgörü ve barış getirmesini diliyorum.” dedi.
Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu ise, “Akademi Derneği olarak başarılarınızı yakından büyük bir gururla takip ediyoruz. Ülkemiz, bölgemiz ve kentimiz için gerçekleştirdiğiniz her bir çalışma için sizleri tebrik ediyoruz. Gelecekte de yapacağınız faaliyetlerde her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Bu iftar yemeğinde sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum” şeklinde konuştu.
Tarsus Müftüsü Ali Can’ın ramazan ayı ve depremzedelere için yapmış olduğu duaların ardından iftar programı tamamlandı.