KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği Mersin Gazeteciler Cemiyeti'nin Etkinliğine Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/a95cfa35-881b-4ed3-8ddd-3a61b9dbe7bd_1.jpg)
Kamuoyunun haber alma ve bilgi edinme hakkı için gece gündüz demeden büyük bir fedakârlık ve özveriyle çalışan, Mersin’in tanıtılması ve marka değerinin yükseltilmesinde aktif rol üstlenen Mersin Gazeteciler Cemiyetimi tarafından Mersin Divan Oteli'nde düzenlenen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Etkinliği'ne Cemiyetin Akademik Danışmanı, ulusal basın köşe yazarı ve Akademi Derneği Başkanı olarak Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ve Akademi Derneği Yönetim Kurulu katılım sağladı.
Akademi Derneği Başkanı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt "Bu muhteşem geceyi düzenleyen Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rüstem Kaya Tepe başta olmak üzere Mersin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu'na teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.