KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği'nden Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İNCE'yi Ziyaret](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2022-01-26-at-00-35-46.jpeg)
Başkanımız Doç. Dr. Onur Başar ÖZBOZKURT ve Başkan Yardımcımız Fatma YEŞİLKUŞ Memleket Partisi Genel Başkanı Saygıdeğer Muharrem İNCE Beyefendi’yi makamında ziyaret ettiler. Ayrıca, ülke çapında ses getiren “Organizasyon Nasıl Yönetilir? İş’te Yönetim” başlıklı kitaplarını takdim ettiler. ÖZBOZKURT ve YEŞİLKUŞ, Sayın Başkan’a nazik daveti, misafirperverliği ve yakın ilgisi için teşekkürlerini ve saygılarını sundu.