KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği'nden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap SEÇER'e Ziyaret](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2022-01-26-at-00-03-20.jpeg)
Akademi Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Doç. Dr. Onur Başar ÖZBOZKURT ve Başkan Yardımcımız Fatma YEŞİLKUŞ, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Saygıdeğer Vahap SEÇER Beyefendi’yi makamında ziyaret ettiler. Akademi Derneği’nin kısa, orta ve uzun vadede hayata geçirmeyi planladığı, ülkemiz ve bölgemize büyük katkı sağlayacak önemli çalışmaları hakkında kendilerini bilgilendirdiler. Başkan ÖZBOZKURT, Sayın Başkan SEÇER’e misafirperverliği ve desteği için teşekkürlerini sundu.