KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği'nden Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'na Ziyaret](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/img-1402.jpg)
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen çok kıymetli iş insanı Hakan Sefa Çakır ve değerli Yönetim Kurulunu, Yönetim Kurulu Başkanımız Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilirlik Elçisi olarak seçilen Başkan Yardımcımız Fatma Yeşilkuş ve değerli üyemiz Selahittin Özbozkurt ziyaret ederek yeni görevinde kendilerine başarılar dilediler.
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ile gerçekleştirilecek olan ortak projeler hakkında görüşen Başkanımız ve Başkan Yardımcımız, ayrıca MTSO Başkanı Hakan Sefa Çakır Beyefendi'ye “Organizasyon Nasıl Yönetilir? İş’te Yönetim ve “Siyasetin Dijital Mimarisi: Sosyal Medya” kitaplarını takdim etti.
Yakın ilgileri için tüm Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ekibine sonsuz teşekkürler.