KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği'nden Tarsus İlçe Emniyet Müdürü Ebubekir FİL'e Ziyaret](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2022-01-26-at-14-25-22.jpeg)
Başkanımız Doç. Dr. Onur Başar ÖZBOZKURT ve Başkan Yardımcımız Doktorant Fatma YEŞİLKUŞ, Saygıdeğer Emniyet Müdürümüz Ebubekir FİL Beyefendi’yi ziyaret ederek derneğimizin önemli projeleri hakkında bilgilendirmede bulundular. Ayrıca, yeni kitapları “Organizasyon Nasıl Yönetilir? İş’te Yönetim”i takdim ettiler. ÖZBOZKURT ve YEŞİLKUŞ, Kıymetli Emniyet Müdürümüze yakın ilgisi ve misafirperverliği için teşekkürlerini sundular.