KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği'nden Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel OTCU'ya Ziyaret](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2022-01-25-at-23-00-10.jpeg)
Başkanımız Doç. Dr. Onur Başar ÖZBOZKURT ile Başkan Yardımcımız Fatma YEŞİLKUŞ, Tarsus Kaymakamı Sayın Kadir Sertel OTCU’yu derneğimiz ve önemli projelerimiz hakkında bilgilendirdi. Sayın Kaymakamımız Akademi Derneği’nin oluşumundan dolayı Başkanımız’a teşekkürlerini ileterek ülkemiz ve bölgemize hayırlı olmasını diledi. ÖZBOZKURT ve YEŞİLKUŞ ayrıca yeni yayınlanmış olan “Organizasyon Nasıl Yönetilir? İş’te Yönetim” başlıklı kitaplarını Sayın Kaymakamımız’a takdim etti ve Saygıdeğer Kaymakamımız’a misafirperverlikleri için teşekkürlerini ilettiler.