KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği'nden Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası'na Ziyaret](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2022-01-26-at-14-12-40_1.jpeg)
Akademi Derneği Başkanımız Sayın Doç. Dr. Onur Başar ÖZBOZKURT ve Başkan Yardımcımız Sayın Fatma YEŞİLKUŞ, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nın kıymetli Başkanı Sayın Ruhi KOÇAK Beyefendi’yi ziyaret ederek Akademi Derneği’nin önümüzdeki süreçte hayata geçireceği önemli projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundular. Başkan ÖZBOZKURT, Sayın Başkan Ruhi KOÇAK’a destekleri ve yakın ilgisi için teşekkürlerini sundu.