KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği ve TEDi Eğitim Danışmanlık Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2022-03-28-at-20-27-32.jpeg)
Akademi Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Doç. Dr. Onur Başar ÖZBOZKURT ve Türkiye’nin en önemli danışmanlık şirketlerinden TEDi Eğitim Genel Müdürü Sayın Ümit ÜNKER arasında eğitime yönelik çok önemli bir iş birliği protokolü imzalandı.
Gerek çevrimiçi gerekse yüz yüze eğitimlerin ve seminerlerin düzenlenmesi, eğitimlerde başarılı olan bireylerin sınavlara tabi tutularak katılım belgesinin düzenlenmesi, yetişkin eğitimi alanında yetkinliği yüksek yeni eğitmen adaylarının yetiştirilmesi, ev gençleri ve geleceğin mesleklerine yönelik videolu eğitimlerin hazırlanması, ödül programlarının düzenlenmesi gibi birçok alandaki projenin hayata geçirilmesi maksadıyla TEDi Eğitim Danışmanlık Şirketi ile imzalanan bu önemli iş birliği protokolünün hayırlara vesile olmasını diliyoruz.