KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği Yönetim Kurulu Metin Külünk ile Bir Araya Geldi](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2024-03-11-at-22-10-04.jpeg)
Akademi Derneği Başkanı, akademisyen ve köşe yazarı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilirlik Elçisi Dr. Fatma Yeşilkuş ile Yönetim Kurulu Üyemiz, Emekli Tuğgeneral Prof. Dr. Esat Arslan, 24-25 ve 26. dönem Ak Parti Milletvekili Sayın Metin Külünk ile bir araya geldi.
Görüşme kapsamında Akademi Derneği'nin faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulunan Yönetim Kurulumuz, nazik misafirperverliği için Sayın Metin Külünk'e ayrıca teşekkürlerini iletti.