KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği Yönetim Kurulu'ndan KKTC Mersin Başkonsolosluğu'na Ziyaret](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/img_0269-1.jpg)
Akademi Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, Başkan Yardımcımız ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilirlik Elçisi Fatma Yeşilkuş, Genel Sekreterimiz Dr. Ayhan Cankut ve Yönetim Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Esat Arslan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Başkonsolosu Sayın Zalihe Mendeli Hanımefendi'yi ziyaret ettiler.
Ziyaret kapsamında Kanlı Noel katliamında hayatını kaybedenler anıldı ve KKTC ile Türkiye arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine yönelik işbirliği alanları konuşuldu.
Yönetim Kurulu Üyelerimiz, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkonsolos Sayın Zalihe Mendeli'ye nazik misafirperverliği için teşekkürlerini sundular ve kitaplarını takdim ettiler.