KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneği Yönetim Kurulu, Tarsus Müze Müdürü Doğukan Bekir Alper'i Ziyaret Etti](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2024-03-11-at-21-52-52.jpeg)
Akademi Derneği Başkanı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, Akademi Derneği Başkan Yardımcısı ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilirlik Elçisi Dr. Fatma Yeşilkuş ile Saymanımız ve Sabah Gazetesi Temsilcisi Neslihan Özbozkurt, Akademi Derneği'nin kıymetli üyelerinden birisi olan Tarsus Müze Müdürü Doğukan Bekir Alper'i ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında Akademi Derneği'nin gerçekleştirecekleri projeler hakkında istişarelerde bulunan üyelerimize kolaylıklar diliyor, başarılarının devamını diliyoruz.