KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Akademi Derneğimizin Test Kitabı Destek Kampanyası Hakkında Bilgilendirme](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/kitap-sunumluk.png)
Ülkemizi derinden sarsan deprem felaketinin ardından, üniversite sınavlarına hazırlanan depremzede gençlerimiz için Akademi Derneği olarak ülke genelinde “Test Kitabı Destek Kampanyası”nı başlatmış bulunmaktayız.
Bu bağlamda, AYT, TYT ve YDT’ye uygun olmak suretiyle, depremzede gençlerimizin sınava hazırlık sürecinde faydalanabileceği test kitapları (konu anlatımlı dahil), deneme kitapçıkları, soru bankaları ve fasikül gibi desteklerinizi bekliyoruz.
İkinci el kitaplar göndermeniz durumunda; yalnızca yıpranmamış, üzerinde soru çözülmemiş ve kullanılmamış durumda olan kitapların kabul edileceğini unutmayınız. İstenilmeyen özellikte kitaplar gönderilmeyecek ve iadesi hiçbir şekilde yapılmayacaktır.
Bu kampanyayla ilgili nakdi yardım kabul edilmemekte, yalnızca belirtilmiş olan türde üniversite sınavına hazırlık kitapları kabul edilmektedir.
Kampanyaya katılım için son tarih 12 Mart 2023’tür.
Kabul edilen ilgili kitaplar, kampanyanın sona ermesinin ardından Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla depremzede gençlerimize ulaştırılacaktır.
Detaylı bilgi için Akademi Derneği'nin resmi iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.
Destekleriniz için sonsuz teşekkürler…