KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Başkanımız Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt'tan 19 Mayıs Mesajı](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/19-mayis-akademi.png)
Akademi Derneği Başkanı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.
Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt mesajında, “Bugün, Türkiye’nin bağımsızlık mücadelesine ilham kaynağı olan 19 Mayıs’ı büyük bir coşkuyla kutluyoruz. 19 Mayıs 1919 tarihi, Türk milletinin yeniden dirilişinin, kendi kaderini tayin etme iradesinin ve bağımsızlık sevdasının başladığı gün olarak tarihe geçmiştir. Bizler de 19 Mayıs ruhunu her zaman canlı tutmalı, milli değerlerimize sahip çıkmalı ve ülkemizin birlik ve beraberliğini korumaya devam etmeliyiz. Bu vesileyle, 19 Mayıs’ı coşkuyla kutlarken, milli mücadelemizin tüm kahramanlarının miras bıraktığı değerlere sahip çıkmaya devam ediyor ve başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz” dedi.