KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Başkanımız ve Başkan Yardımcımız Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile Buluştu](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2024-03-11-at-21-58-21.jpeg)
Akademi Derneği Başkanı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, Akademi Derneği Başkan Yardımcısı ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilirlik Elçisi Dr. Fatma Yeşilkuş, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile görüştü.
Görüşme kapsamında akademi dünyasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkanımız ve Başkan Yardımcımız, nazik misafirperverliği ve yakın ilgisi için Sayın Muharrem İnce'ye ayrıca teşekkürlerini iletti.