KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Başkanımız ve Başkan Yardımcımızdan Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi Daire Başkanı Ayhan TUĞLU'ya Ziyaret](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2022-01-26-at-00-29-29.jpeg)
Başkanımız Doç. Dr. Onur Başar ÖZBOZKURT ve Başkan Yardımcımız Fatma YEŞİLKUŞ, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’ne, ülke çapında ses getiren “Siyasetin Dijital Mimarisi: Sosyal Medya” ve “Organizasyon Nasıl Yönetilir? İş’te Yönetim” başlıklı kitaplarını büyük bir mutluluk ve gururla bağışladılar. Ayrıca, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi Başkanı Saygıdeğer Ayhan TUĞLU Beyefendi’yi makamında ziyaret ettiler. Başkan ÖZBOZKURT, Akademi Derneği’nin kısa, orta ve uzun vadede hayata geçirmeyi planladığı, ülkemiz ve bölgemize büyük katkı sağlayacak önemli çalışmaları hakkında Başkan TUĞLU'yu bilgilendirdi ve Sayın Başkan’a nazik daveti ve bu muhteşem eserdeki önemli katkısı için teşekkürlerini iletti.