KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Geçmiş Olsun Türkiye](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/1-1_3.png)
Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Hatay ve Mersin dahil birçok ilimizi etkileyen depremde vatandaşlarımızın yaralarını sarmak üzere hem AFAD tarafından hem de Kızılay tarafından düzenlenen iki ayrı yardım kampanyasına Akademi Derneği olarak destek vermek adına bağış gerçekleştirilmiştir. Millet olarak kenetlenip birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde bu felaketin üstesinden gelmeye çalıştığımız bugünlerde Akademi Derneği olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız.
Birçok ilimizi derinden etkileyen bu yıkıcı depremde hayatını yitiren vatandaşlarımızın ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı, yaralı vatandaşlarımıza ise acil şifalar dileriz.
Milletimizin başı sağolsun...