KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Kıdemli Eğitmen Ümit Ünker, İletişim Becerisi Eğitimi Verdi](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/44_3.png)
Education 2.0 Uluslararası ''Eğitimde Üstün Liderlik'' onur ödülüne; İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülüne; Uluslararası Kalite Ödülleri tarafından ''Yılın En İyi Eğitim Lideri'' ödülüne layık görülen; "Değer Odaklı Satış, 4 Adımda Satış, Dönme Dolap" kitaplarının yazarı, ünlü oyuncu ve ülkemizin en önde gelen satış uzmanı Sayın Ümit ÜNKER tarafından "İletişim Yönetimi Eğitimi" verilmiştir.
Değerli Onursal Üyemiz Ümit ÜNKER'e vermiş olduğu eğitim için çok teşekkür ediyoruz. Böylesine önemli faaliyetleri önümüzdeki dönemde de gerçekleştirmeye devam edeceğiz.