KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/aysegul-cicekdag.jpg)
Eğitim Koçumuz Ayşegül Çiçekdağ YKS Tercihlerinde Danışmanlık Yapıyor
19 Temmuz 2024![15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/demokrasi-ve-milli-irade-gunu.png)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kutlu Olsun
15 Temmuz 2024![Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/img_1337.jpg)
Akademi Derneği Tarsus'ta Güç Kadında Çalıştayı'na Katıldı
04 Temmuz 2024![Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/1719596212216.jpg)
Akademi Derneği, Tarsus Belediyesi'nin 2025-2029 Stratejik Plan Paydaş Çalıştayı'na Katıldı
28 Haziran 2024![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](https://www.akademi.org.tr/imgs/70x55x2/mubarekolsun.png)
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
16 Haziran 2024![Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Öğr. Üyesi Ayhan Cankut Kariyer Planlama Semineri Verdi](https://www.akademi.org.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2023-01-24-at-22-35-47.jpeg)
Akademi Derneğimizin Kıymetli Genel Sekreteri, Dr. Öğr. Üyesi Ayhan Cankut, toplumun eğitim ve kültür düzeyinin gelişmesine yardımcı olacak eğitimler verilmesi misyonuna hizmet etmek suretiyle, Tarsus Fatih Anadolu Lise'nin 11. ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik olarak “Kariyer Planlama Semineri”nde eğitim vermiştir.
Seminer kapsamında; öğrencilerin yetenek ve becerilerinin farkına varıp kendilerini tanımaları, nasıl meslek seçimi yapmaları gerektiği ve hayatları devamınca kariyerlerini nasıl planlayacakları konularında bilgilendirme yapılmıştır.
Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.